Články Všechny kategorie
Blog
Kontakt

Skutočné príbehy o látkach:)

Karnevalové šílenství

Karnevalové šílenství

Dnes se zaměřím na vděčné téma, jakým je určitě karneval. Úplně nejlepší situace, kterou jistě řada z nás zažila je, když dítko přijde s informací o blížícím se karnevalu nebo jiné podobné maškarní slavnosti pár dní před samotnou událostí (v tom nejhorším případě pár hodin předem).

Postižení jménem „recyklace“

Postižení jménem „recyklace“

Dnes tak trochu z jiného soudku. Možná si řeknete, že nadpis je poněkud zvláštní, ale ano opravdu Vám dnes budu vyprávět o recyklaci. Recyklace látek je fajn zábava a dost nenáročný, myslím hlavně finančně, koníček pro všechny švadlenky.

Ahoj švadlenky...

Ahoj švadlenky...

Ahoj švadlenky...

Bylo nebylo

Bylo nebylo

Bylo nebylo….., příběh o šicí závislosti pokračuje. Minule jsem Vám slíbila, že Vám vysvětlím, jak to bylo s šaty od maminky a také se konečně můžu pochlubit s ušitou výbavou pro dětičky na dovolenou. A samozřejmě nebude chybět další část o prvních příznacích „závislosti“ na šití.

ŠIJU, ŠIJEŠ, ŠIJEME, ANEB TAK TROCHU JINÁ ZÁVISLOST

ŠIJU, ŠIJEŠ, ŠIJEME, ANEB TAK TROCHU JINÁ ZÁVISLOST

Jak to všechno začalo? Možná si po přečtení nadpisu říkáte proč závislost??? Ale kdo tomuto „šílenství“ kolem šití a látek nepodlehl, těžko to pochopí. Nechápete, proč některé matky v noci sedí u stroje místo spánku a proč místo vaření oběda, praní a žehlení, špendlí střih na látku?

Heuréka víťaz Galantéria Heuréka víťaz HOBBY Heuréka víťaz Galantéria
 
Jsme tam kde jste i vy

Nepromeškejte akce a slevy

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru.